#płatnawspółpraca - blog TopTrymer.pl udostępnia powierzchnię reklamową wybranym reklamodawcom w zamian za prowizję.

Braun MGK3440 | Co oferuje ten trymer wielofunkcyjny?

Kosmetyki dla mężczyzn - porównaj na Ceneo.pl
Staszek
Social media

Źródło grafiki: Braun.pl

Braun MGK3440 to trymer wielofunkcyjny, który kupimy za ok. 200 zł.

Poniżej mój krótki komentarz do tego modelu – co potrafi i dla kogo będzie dobrą opcją.

Co należy wiedzieć o Braunie MGK3440 przed ewentualnym zakupem?

  • Pomimo tego, że Braun MGK3440 pozwala na ustawienie malsymalnej długości cięcia 21 mm, moim zdaniem najlepiej sprawdzi się w równomiernym przycinaniu krótszego zarostu – powiedziałbym do 10 mm (kilkunastu milimetrów).
  • Wprawdzie producent deklaruje możliwość strzyżenia włosów, uważam, że nie będzie ono tak efektywne, jak strzyżenie za pomocą standardowej maszynki do włosów. Jest tak dlatego, że model ten wyposażony jest w ostrze o szerokości 35 mm, gdzie dedykowane maszynki do strzyżenia mają ostrza o szerokości 40 – 46 mm. Niby nieduża różnica szerokości, ale strzyżenie włosów tym Braunem zajmie nam około 2x więcej czasu w porównaniu z klasyczną maszynką do strzyżenia włosów.

  • Należy mieć świadomość, żę dołączona do zestawu nasadka mini golarki foliowej przyda się najwyżej do ogolenia mniejszych powierzchni, takich jak policzki. Próbowałem ogolić szyję tą końcówką i na moim średnio twardym zaroście w miarę sensowne ogolenie całej szyi zajęło mi ok. 15 minut.
  • Na pewno pozytywnie oceniam 80 minut pracy na baterii – to dobry wynik.
  • Panowie noszący kilkudniowy zarost będą zadowoleni z dwóch stałych nasadek o długościach 1 i 2 mm. Myślę, że obie te nakładki można z powodzeniem stosować do bezpiecznego golenia ciała.
  • Myślę, że trzeba także pamiętać o nieco ograniczonej dokładności ustawień długości strzyżenia / trymowania / przycinania. Dwie regulowane nasadki wprawdzie pozwalają na ustawienie długości w zakresie 0,5 – 21 mm, jednak łącznie mamy tutaj maksymalnie 13 ustawień długości z dokładnością 2 mm na regulowanych nasadkach. Jeśli do tej pory używałeś trymera z dokłądniejszymi ustawieniami długości, Braun MGK3440 moze nie być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Strona produktowa producenta: Braun.pl

Buty męskie na Ceneo
Maszynki Zilan | KOD "toptrymer" na darmową dostawę
od 49 zł
SPRAWDŹ !